Zobrazit produkty
Volajte
Po-Pia: 7:00-16:00
+421 33 7720 541,42

Novinky

NOVINKA NA TRHU. Ručný popisovač AGFOIL. Pre množstvo aplikácii a povrchov. Pre viac informácii kontaktujte obchodné oddelenie AGFOIL. https://youtu.be/ma0Q3ystQ7M
Čítaj viac...
Špeciálna ponuka do 31.3.2018 na tlačiareň SATO CL4NX, CL6NX. Pri objednaní tlačiarne SATO CL4NX, CL6NX do 31.3.2018 získate 1ks tlačovej hlavy 203dpi, alebo 305dpi GRÁTIS plus predĺženie…
Čítaj viac...
Archív

AG FOIL s.r.o.

Veselé 426
922 08 Veselé
mapa >>
Tel.: +421 337 720 541
+421 337 720 542
Fax.: +421 337 720 543

Email: predaj@agfoil.com

Prihlásiť sa k odberu

AG FOIL - tradícia a odbornosť v označovaní výrobkov


Počiatky dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti AG FOIL s.r.o. siahajú až do roku 1997. Od roku 2000 bola medzi zákazníkmi známa pod názvom ALDA s.r.o. Jednalo sa síce o čisto obchodnú spoločnosť, no už v tej dobe sme sa začali orientovať na oblasť označovania a identifikácie výrobkov. Zaoberali sme sa predajom spotrebných materiálov do inkjet strojov a do termotransférových (TTF) tlačiarní. Okruhom nášho podnikania sa tak stali etikety, termotransférové pásky či textilné stuhy. Postupne sme pridávali aj ďalšie produkty, ktoré dodnes tvoria predajné portfólio spoločnosti AG FOIL.

V roku 2001 sme boli prvou firmou na Slovensku pôsobiacou ako výrobca (rezač) termotransférových fólií. O krátky čas sme sa stali jednotkou v segmente výroby TTF pások na tuzemskom trhu. K tomuto postaveniu nám dopomohli zavedené výrobné štandardy. Umožnili nám totiž flexibilne reagovať na požiadavky zákazníka.

Po premenovaní firmy na AG FOIL s.r.o. sa v roku 2004 začala nová éra spoločnosti vykazujúca neustály rast. Spustili sme výrobu samolepiacich a nesamolepiacich etikiet. Konkurovali sme tak firmám zaoberajúcim sa výlučne výrobou etikiet. Našim zákazníkom sme ponúkli na výber zo širokého portfólia produktov a technické skúsenosti získané z predaja tlačových technológií.

Z výroby čistých etikiet sme sa postupne prepracovali k omnoho náročnejšej výrobe farebných etikiet. Skúsenosti z oblasti predaja polygrafických razbových fólií sme zúročili v oblasti výroby etikiet s vyššou pridanou hodnotou (pre vinársky a alkoholový segment). Dôvera našich zákazníkov - či sa už jedná o malé firmy, živnostníkov alebo nadnárodné spoločnosti - nás motivuje aj naďalej hľadať riešenia a zlepšovať sa.

Aká je naša stratégia?

Úspešnou stratégiou spoločnosti je vysoká profesionalita zamestnancov a neustále zdokonaľovanie výroby využitím najnovšej technológie podľa požiadaviek trhu a spotrebiteľov.

Čo je naším cieľom?

Zásadou spoločnosti je ponúknuť komplexný a kvalitný servis a dodanie produktov pod jednou strechou so zárukou efektívnosti a racionality všetkých činností v prospech obchodného úspechu a maximálnej spokojnosti zákazníka.


Od založenia spoločnosti AG FOIL je hlavným mottom nás všetkých:


„Cesta späť nemožná, cesta vpred nutná“ (Ľudovít Štúr)


mapa