Zobrazit produkty
Volajte
Po-Pia: 7:00-16:00
+421 33 7720 541,42

Novinky

18.10.2019Profil AGFOIL 2019
Pripravili sme pre Vás malé prezentačné video našej spoločnosti.VIDEO!
Čítaj viac...
V roku 2018 sme spustili nový výrobné zariadenie na výrobu A4 samolepiacich etikiet pre atramentové a laserové tlaciarne.Celková kapacita výroby tak dosiahla 1mil kusov A4 hárkov mesačne…
Čítaj viac...
Archív

AG FOIL s.r.o.

Družstevná ulica 549/7
922 10 Trebatice
mapa >>
Tel.: +421 337 720 541
+421 337 720 542
Fax.: +421 337 720 543

Email: predaj@agfoil.com

Prihlásiť sa k odberu

AG FOIL - tradícia a odbornosť v označovaní výrobkov


Počiatky dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti AG FOIL s.r.o. siahajú až do roku 1997. Od roku 2000 bola medzi zákazníkmi známa pod názvom ALDA s.r.o. Jednalo sa síce o čisto obchodnú spoločnosť, no už v tej dobe sme sa začali orientovať na oblasť označovania a identifikácie výrobkov. Zaoberali sme sa predajom spotrebných materiálov do inkjet strojov a do termotransférových (TTF) tlačiarní. Okruhom nášho podnikania sa tak stali etikety, termotransférové pásky či textilné stuhy. Postupne sme pridávali aj ďalšie produkty, ktoré dodnes tvoria predajné portfólio spoločnosti AG FOIL.

V roku 2001 sme boli prvou firmou na Slovensku pôsobiacou ako výrobca (rezač) termotransférových fólií. O krátky čas sme sa stali jednotkou v segmente výroby TTF pások na tuzemskom trhu. K tomuto postaveniu nám dopomohli zavedené výrobné štandardy. Umožnili nám totiž flexibilne reagovať na požiadavky zákazníka.

Po premenovaní firmy na AG FOIL s.r.o. sa v roku 2004 začala nová éra spoločnosti vykazujúca neustály rast. Spustili sme výrobu samolepiacich a nesamolepiacich etikiet. Konkurovali sme tak firmám zaoberajúcim sa výlučne výrobou etikiet. Našim zákazníkom sme ponúkli na výber zo širokého portfólia produktov a technické skúsenosti získané z predaja tlačových technológií.

Z výroby čistých etikiet sme sa postupne prepracovali k omnoho náročnejšej výrobe farebných etikiet. Skúsenosti z oblasti predaja polygrafických razbových fólií sme zúročili v oblasti výroby etikiet s vyššou pridanou hodnotou (pre vinársky a alkoholový segment). Dôvera našich zákazníkov - či sa už jedná o malé firmy, živnostníkov alebo nadnárodné spoločnosti - nás motivuje aj naďalej hľadať riešenia a zlepšovať sa.

Aká je naša stratégia?

Úspešnou stratégiou spoločnosti je vysoká profesionalita zamestnancov a neustále zdokonaľovanie výroby využitím najnovšej technológie podľa požiadaviek trhu a spotrebiteľov.

Čo je naším cieľom?

Zásadou spoločnosti je ponúknuť komplexný a kvalitný servis a dodanie produktov pod jednou strechou so zárukou efektívnosti a racionality všetkých činností v prospech obchodného úspechu a maximálnej spokojnosti zákazníka.


Od založenia spoločnosti AG FOIL je hlavným mottom nás všetkých:


„Cesta späť nemožná, cesta vpred nutná“ (Ľudovít Štúr)


mapa