Zobrazit produkty
Volajte
Po-Pia: 7:00-16:00
+421 33 7720 541,42

Novinky

18.10.2019Profil AGFOIL 2019
Pripravili sme pre Vás malé prezentačné video našej spoločnosti.VIDEO!
Čítaj viac...
V roku 2018 sme spustili nový výrobné zariadenie na výrobu A4 samolepiacich etikiet pre atramentové a laserové tlaciarne.Celková kapacita výroby tak dosiahla 1mil kusov A4 hárkov mesačne…
Čítaj viac...
Archív

AG FOIL s.r.o.

Družstevná ulica 549/7
922 10 Trebatice
mapa >>
Tel.: +421 337 720 541
+421 337 720 542
Fax.: +421 337 720 543

Email: predaj@agfoil.com

Prihlásiť sa k odberu

Špeciálna farebná tlačiareň Primera LX1000e

Špeciálna farebná tlačiareň Primera LX1000e

Popis produktu

Etikety môžu obsahovať grafiku, obrázky a texty - vrátane lineárnych alebo dvojrozmerných čiarových kódov s vysokým rozlíšením. Etikety na kotúči môžete tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek potrebujete a len v množstvách, ktoré skutočne potrebujete.

Množstvo aplikácií

LX1000e produkuje nádherné prvotriedne etikety profesionálnej kvality pre všetky málonákladové špeciálne výrobky. Je však rovnako vhodná pre rôzne iné aplikácie:

  • Tlač skúšobných etikiet pred začatím veľkovýroby
  • Tlač plnofarebných etikiet na obaly s čiarovými kódmi
  • Marketingové testy
  • Zakázková výroba
  • Privátne štítky na tovar
  • Reklamné etikety
  • Etikety na chemické výrobky s certifikátom GHS
  • Tlač UV a vodeodolných etikiet


Najrýchlejšia stolná tlačiareň etikiet!


S tlačiarňou LX1000e nastavenou v režime konceptu môžete zhotovovať plnofarebné etikety rýchlosťou až 11,4 cm/s. Krátke dotlače sú tlačené rýchle a efektívne, čo napomáha zvýšiť rýchlosť produkcie vašich výrobkov. Ak zhotovujete veľké objemy etikiet, môžete prevádzkovať na jednom počítači niekoľko tlačiarní LX1000e. Či tlačíte súčasne len niekoľko etikiet alebo niekoľko tisíc kusov, budú etikety tlačené rýchlosťami, ktoré pravdepodobne nebolo nikdy predtím možné dosiahnuť u stolných tlačiarňach.


Vynikajúca kvalita tlače. Ekonomická prevádzka a údržba


Tlačiareň LX1000e má zabudovanú najpokročilejšiu technológiu atramentovej tlače, ktorá bola doposiaľ ponúkaná v stolnej atramentovej tlačiarni etikiet. Táto úplne nová technológia tlače, nazývaná Primera Imaging PerfectionTM, poskytuje výnimočne ostrý text, grafiku a najlepšiu možnú fotorealistickú tlač.

Veľkosť kvapiek farebného atramentu je len 4 pL a červeného atramentu 5,5 pL - najmenšia, ktorá sa v oblasti priemyselne vyrábaných tlačiarní farebných etikiet dosiahla. Rozlíšenie tlače je až 4800 dpi oproti 1200 dpi u iných tlačiarní.

Tlačiareň LX1000e má oddelené pigmentové kazety pre náplne cyan, magenta, yellow a black. Znamená to, že môžete vymieňať len tie kazety, v ktorých bol spotrebovaný atrament, čím ušetríte. Pokiaľ budú vaše návrhy spotrebovávať viac atramentu jednej farby, budete tlačiť s väčším ohľadom na životné prostredie. Tlač pigmentovými náplňami je odolnejšia voči UV žiareniu. 

Tlačová hlava je skonštruovaná tak, aby pri potrebe vykonať jej výmenu, ste ju mohli jednoducho vyklopiť von a následne zaklopiť späť do tlačiarne - nepotrebujete tak akýkoľvek nástroj.

Široká škála podkladových materiálov


Tlačiareň LX1000e tlačí na množstvo rôznych materiálov vhodných pre tlač etikiet a menoviek, vrátane exkluzívneho bieleho a priehľadného polyesterového materiálu Primera TuffCoat ExtremeTM a bieleho polypropylénového materiálu BOPP. Vytlačené etikety sú vodeodolné, odolné proti poškriabaniu, rozmazaniu a roztrhnutiu. Vyššie uvedené materiály boli špeciálne vyvinuté pre atramenty používané v tlačiarňach farebných etikiet série LX firmy Primera.

Ekonomické vodeodolné papierové etikety sú k dispozícii s veľmi lesklým, pololesklým a matným povrchom. Na sklade sú materiály k dispozícii pre výrobu etikiet a sú pripravené k okamžitému dodaniu.

Tlačiareň LX1000e firmy Primera je najlepšou tlačiarňou etikiet, ktorú si môžete zakúpiť. Má vysokú rýchlosť a výnimočnú kvalitu potlače, je cenovo dostupná a má nízke náklady na potlač jednej etikety. Vaše výrobky si zaslúžia etikety, ktoré sú ľahko zhotoviteľné, majú nízku cenu a vyzerajú skvelo!

Array ( [0] => BwxS6LI6wno )

Video

Dopyt

Nechte toto pole prázdné
Meno:
* Firma:
* Mesto:
* E-mail
Telefón:
* Text:
* Opíšte kód z obrázku
CAPTCHA Image
Obnovit obrázek