Zobrazit produkty
Volajte
Po-Pia: 7:00-16:00
+421 33 7720 541,42

Novinky

18.10.2019Profil AGFOIL 2019
Pripravili sme pre Vás malé prezentačné video našej spoločnosti.VIDEO!
Čítaj viac...
V roku 2018 sme spustili nový výrobné zariadenie na výrobu A4 samolepiacich etikiet pre atramentové a laserové tlaciarne.Celková kapacita výroby tak dosiahla 1mil kusov A4 hárkov mesačne…
Čítaj viac...
Archív

AG FOIL s.r.o.

Družstevná ulica 549/7
922 10 Trebatice
mapa >>
Tel.: +421 337 720 541
+421 337 720 542
Fax.: +421 337 720 543

Email: predaj@agfoil.com

Prihlásiť sa k odberu

Od začiatku svojej existencie kladie spoločnosť AG FOIL s.r.o. dôraz na výrobu vlastných výrobkov. Usilujeme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich zákazníkov. Z toho dôvodu sa v našej výrobnej časti nachádza široké spektrum technológií pre výrobu termotransférových fólií a etikiet.

Neustále vsádzame na vysokú kvalitu strojového vybavenia. Disponujeme najbežnejšími tlačovými technikami pre tlač jednoduchých, ale aj tých najnáročnejších etikiet. Vyrábame na tlačiarenských strojoch od spoločností  Gidue, Cartes, Mark Andy s vysokou kvalitou tlače, a na technológiách určených pre výrobu nepotlačených etikiet, tzv. logistických etikiet.

Výroba termotransférových, grafických, dátumovacích razbových fólií

Tieto produkty sa používajú ako tlačové médium do priemyselných tlačiarní vhodných najmä na tlač etikiet navinutých na kotúči. Produkujeme množstvo rozdielnych rozmerov a návinov pre rozdielne typy tlačiarní, pričom zaručujeme flexibilné a čo možno najrýchlejšie dodanie našich výrobkov. Spoločnosť AG FOIL Vám teda dokáže poskytnúť ten najlepší servis.

vyroba ttr


Logistické a distribučné etikety

Čisté alebo biele etikety sa najčastejšie používajú v logistike, skladovom hospodárstve a všade tam, kde je treba tlačiť premenlivé údaje, ako sú dátum výroby, dátum spotreby, čiarové kódy alebo premenné údaje z databáz.

vyroba logistickych etiket


Flexotlač UV

Flexotlač UV predstavuje najrozšírenejší druh tlače samolepiacich etikiet so širokým uplatnením. Vývoj tlačovej technológie v oblasti flexotlače (tlač z výšky) dosiahol v poslednej dobe veľký pokrok, hlavne z dôvodu dynamického vývoja farieb a materiálov tlačových foriem. Kvalita tlače sa preto dá porovnávať s offsetom a pre účel, ku ktorému je určená, tzn. pre krátkodobé označenie spotrebného tovaru, je odporúčaná mnohými odborníkmi. 


vyroba flexotisk


Sieťotlač

U sieťotlače ide o pretlačový spôsob tlače. To znamená, že farba, pomocou ktorej sa tlačí, je pretlačovaná cez tlačovú formu. Táto tlačová technika umožňuje preniesť hrubý nános farby a súčasne zaručuje jej dokonalé krytie. Pre kryciu schopnosť bielej farby sa požíva hlavne pri tlači na transparentné materiály. Pomocou sieťotlače a laku sa dá vytvoriť krásny efekt reliéfneho laku. Tlač je výrazná a plastická, prevažne sa využíva v kombináci s ďalšími technológiami. Ideálne uplatnenie nachádza pri tlači etikiet do kozmetického priemyslu.


výroba sítotisk 

Horúca razba

Horúca razba dodáva etiketám punc exkluzivity. Väčšinou sa kombinuje s klasickou tlačou. V našej ponuke razbových fólií nájdete okrem zlatých a strieborných, aj farebné alebo holografické.


výroba horká ražbaReliéfna razba

Reliéfna razba vzniká pretláčaním materiálu formou (patrica, matrica). Využíva sa hlavne v prípade požiadavky zvýraznenia grafiky.

výroba reliéfní ražba